W końcu znalazło się miejsce w internecie, gdzie będziesz mógł swobodnie porozmawiać o sztuce i kulturze. Na naszym portalu zajmować będziemy się kulturą, a więc muzyką, sztuką, książkami i teatrem. Poinformujemy cię o zbliżających się eventach artystycznych, dowiesz się gdzie w twojej okolicy rodzi się kultura. Nieważne jakiej słuchasz muzyki, czy jestem zwolennikiem sztuki współczesnej lub cenisz klasycyzm – u nas znajdziesz informacje na temat swoich ulubionych artystów. Nasi publicyści interesują się praktycznie wszystkimi nurtami w sztuce – od niszowej sztuki rewolucyjnej, po tradycyjne formy kultury.

Dzięki naszym na bieżąco uzupełnianym aktualnościom, nie przegapisz żadnego ciekawego wydarzenia artystycznego. Tutaj znajdziesz też recenzje książek zarówno tych dopiero wchodzących na rynek, jak i znanych i często uznawanych za klasykę bądź kanon. Regularnie zaglądaj na nasza stronę, a gwarantujemy ci, że weźmiesz udział we wszystkich najciekawszych koncertach i zobaczysz najkontrowersyjniejsze performance.

Zapraszamy tutaj osoby uważające się za koneserów sztuki, wykładowców kierunków artystycznych i ich studentów oraz amatorów, dopiero zaczynających swoją przygodę ze światem kultury. Dzięki nam poznacie ciekawostki z życia artystów, nazwiska wschodzących gwiazd oraz dowiecie się więcej o twórcach już znanych i sławnych. Kulturalnie zapraszamy!